RoCk FoRuMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RoCk FoRuMu

Paylaşım AND RoCk

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Film indirme programı sayesinde, internetten keyifle film indirin!

YazarMesaj
salam9

Erkek Mesaj Sayısı : 3189

Film indirme programı sayesinde, internetten keyifle film indirin! Empty
MesajKonu: Film indirme programı sayesinde, internetten keyifle film indirin!   Film indirme programı sayesinde, internetten keyifle film indirin! Icon_minitimePerş. Ağus. 24, 2017 3:34 pm

Online film izlemek yerine, bu filmleri indirip, televizyonunuzda izlemeye ne dersiniz? Minicik bilgisayar ekranında film seyretmek hoşunuza gitmiyor ise, hemen bir film indirme programı edinin ve filmleri indirdikten sonra televizyona usb yoluyla aktarıp seyredin.

Ben açıkçası pek çok diziyi ve filmi bu yöntem ile seyrediyorum. Herhangi bir film izleme sitesine giriyorum. Buradaki filmi, programım sayesinde bilgisayarıma indiriyorum. Bilgisayarıma indirdiğim filmi, usb flash belleğim sayesinde, televizyonumda açıyorum. Ve büyük ekran televizyonum vasıtasıyla filmi daha keyifli şekilde izliyorum. Size de bu yöntemi şiddetle tavsiye ederim. Film indirme programını indirmek adına, dostindir.com adlı web sitesine girebilirsiniz.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Online Film izle - dizi indir ve film indirme yeri
» Divx film indirme sitesi | HD ve 3D Filmler
» Mkv Film indirme Sitesi | Tek link Filmler